Nejvíc arty umělé rostilny

Nejvíc arty umělé rostilny

Pokojové rostliny | 07 Duben 2021

Umělé rostliny jsou ideální do pokojů, kde se živým rostlinám úplně nedaří. Perfektně se hodí také do kanceláří. Umělé rostliny ocení všichni ti, kteří nemají dostatek času na péči o rostlinky, nebo nejsou jednoduše nadšenci do zeleně. Připravili jsme seznam nejhezčích umělých rostlin s nádechem art, abychom Vám usnadnili výběr.

1. Mica® Převislá petúnie

Díky této převislé umělé petúnii, která ohromuje svým exotickým vzhledem, si budete moci pocitově užívat léta po celý rok. Můžeme ji nechat přepadávat přes okraj skříně nebo ji umísit do pěkného květináče na zavěšení. Vůbec nezáleží na tom, zda-li máme malý nebo velký prostor – najdete pro ni kousek místa vždycky. Rozeznat tuto umělou rostlinku od živé je téměř nemožné. Dlouhé větvičky jsou obsypány malými větvičkami a velké listy jsou protkané malými lístečky. Petúnie má dokonce malinké umělé kořeny. Exotickou atmosféru dotváří její temně fialová barva. A jaká je nelepší věc na této male “podvnodnici”? Pokvete navždy.

2. Mica® Strelície

Sny o dalekých zemích. Tato exotická rostlina z ptačího ráje nás povznáší do dovolenkového světa. Strelície je velká umělá rostlina. Často ji požíváme, abychom projasnili tmavé kouty v místnosti. Dalším vhodným prostorem v dome je koupelna, kde Vám rostlina během sprchování vytvoří báječnou tropickou pohodu. Věřte, že nebude schopni rozlišit tuto umělou strelíci od živé. Žilkování v listech je jasně viditelné a různé odstíny zelené vytvářejí živoucí efekt. Oranžové a modré barvy květů jsou stejně jasné jako skutečné květy. Jen si představte, jak sedíte na tropické pláži s koktejlem v ruce.

3. Mica® Převislý fíkus

Nechme ho prostě jen tak viset dolů. Tento umělý převislý fíkus vypadá skvěle se svou splývající zelení v každé místnosti nebo rohu. Jen těžko odlišíme tento umělý fíkus od pravého. Malé lístečky byly doladěny k dokonalosti. Fíkus můžeme dát jednoduše do závěsné nádoby, klidně skleněné, nebo ho nechme je tak viset ze skříně. Nezapomínejme na bezpečné uchycení. Tato umělá převislá rosltina je dokonalou alternativou pro lidi, kteří zapomínají na zalévaní svých rostlin. Opravdový fíkus má rád a potřebuje vlhkost, ale v tomto případě na to vůbec není třeba brát zřetel.

4. Mica® Difenbachie

Přímo masterpiece z oblasti tropů. Tato umělá rostlinka vypadá jako namalovaná. Vykreslená. Výrazná zelená a světle žlutá barva a různé velikosti listů vytvářejí efekt opravdové rostliny. Díky těmto vlastnostem je obtížné tuto Diefenbachii odlišit od skutečné rostliny. Navíc tato umělá verze je přínosná také tím, že nemá jedovatou mízu. Místo pro Difenbachii můžete vybrat opravdu kdekoliv, kam se vejde. Na slunce, do stínu, bez vody a přesazovat? To už vůbec ne. Všechny tyto starosti vám rázem odpadají. Jednoduše ji někam umístíme a to je vše co musíme udělat pro to, abychom se později mohli už jen kochat a obdivovat krásu Difenbachie.

5. Mica® Orchidej

Motýlí nádhera. Phalaenopsis je známá také jako motýlí orchidej kvůli tvaru svých květů. Tao umělá orchidej bezpečně rozzáří každou místnost. A jako skvělý bonus se nemusíme vůbec o nic starat. Bude pro vás velmi obtížné rozeznat tuto umělou orchidej od pravé rostliny – stejně jako u ostatních umělých rostlin z tohoto seznamu. Vzdušné kořínky byly věrně vyhotoveny. Okvětní lístky jsou také věrnou kopií těch skutečných. Tenké zelené listy jsou stejně tenké jako ty opravdové. Je to opravdu fascinující. Nemůžeme se samou dokonalostí této orchideje nabažit!

6. Mica® Umělá palma Areca

Palma. Kdo by ji neměl rád doma? Tuto obrovskou palmu palmu areca/ motýlí palmu postavte na stoličku nebo jen tak na podlahu. Tato umělá palma vypadá skvěle také posazená mezi ostatní rostliny, ať už jsou umělé nebo ne. Nakombinovali jsme tuto palmu s umělou strelícií v koupelně a musíme uznat, že efekt je báječný – jednoduše “tropická koupel”. Listy se sametově lesknou což je charakteristické právě pro palmy, zatímco drobné zelené šlahounky vytvářejí košatý efekt. A výhoda toho, že je tato palma umělá? Nepotřebuje žádnou péči, ani zálivku. Skutečná palma potřebuje hodně vody. My se však můžeme posadit a vychutnávat si zelenou oázu.

Nejnovější články

Květiny vyjadřující city, které vám život naplní štěstím
Z lásky k vašim rostlinám
Hrátky se zelení v menších domácích prostorách

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně

Choose your country

 1. België België
 2. Belgique Belgique
 3. Ceska Republika Ceska Republika
 4. Deutschland Deutschland
 5. France France
 6. Italia Italia
 7. Magyarország Magyarország
 8. Nederland Nederland
 9. Österreich Österreich
 10. România România
 11. Schweiz Schweiz
 12. Suisse Suisse
 13. United Kingdom United Kingdom