Sady rostlin, které dodají vašemu pokoji dotek zelené jako mávnutím kouzelného proutku

Sady rostlin, které dodají vašemu pokoji dotek zelené jako mávnutím kouzelného proutku

Pokojové rostliny | 07 Duben 2021

3, 2, 1… Teď! Tyto sady pokojových rostlin promění prázdný fádní pokoj v barevný prostor dýchající úžasnou atmosférou. Proč si pořídit pouze jednu rostlinu, když můžete zelení zkrášlit celý prostor? Zaplňte celý pokoj rostlinami všech tvarů a velikostí. Sady pokojových rostlin uvedené níže byly vytvořeny speciálně pro vás, abyste mohli snadno a rychle převléci svůj dům do nového zeleného hávu.

1. Sada rostlin čistících vzduch

Tato sada pokojových rostlin nejen že zkrášlí vaši domácnost, ale také zlepší vaše životní prostředí. Rostliny v sadě odstraňují z ovzduší různé druhy znečišťujících látek a přeměňují je na kyslík. Ať už potřebujete čistší vzduch pro zlepšení koncentrace při práci nebo pro klidnější spánek, tyto rostliny vám významně pomohou. Takže neváhejte a zaplňte svou ložnici nebo kancelář zelení ještě dnes!

2. Nenáročná sada pokojových rostlin

Tato sada pokojových rostlin je ideální pro začátečníky. Tyto rostliny bez problémů přežijí bez ohledu na to, kdo se o ně bude starat. Tyto pokojové rostliny jsou nenáročné na péči, což znamená, že si můžete vychutnávat jejich zeleně po dlouhou dobu. Stačí, když tyto rostliny umístíte na světlé stanoviště bez přílišného množství přímého slunečního světla a budete udržovat půdu mírně vlhkou. Jejich zelené listy a zlaté dekorativní květináče budou dlouho zpestřovat celý dům.

 

3. Mix do koupelny

Každý už slyšel o praktikování jógy společně s rostlinami, ale nyní si můžete s rostlinami užít i koupel. Po dni plném stresu je úžasné sednout si do vany a relaxovat v obklopení krásných rostlin. Spoustě rostlin se v koupelně nedaří kvůli vlhkému vzduchu a nedostatku světla, ale tyto rostliny takové prostředí milují.

 

4. Mix ‘Hotel Chic’

Název mluví za vše – s touto sadou rostlin se budete cítit jako byste byli ubytováni v nejluxusnějším hotelu. Stejně jako hotelový pokoj potřebuje dotek zeleně i každá normální ložnice. Proměňte svou ložnici v přepychové apartmá a vychutnejte si luxusu, který vaše rostliny vytvářejí. Litujeme – pokojová služba není v ceně.

 

5. Trendy pokojové rostliny

Zvládáte držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti zeleně? S touto atraktivní sadou pokojových rostlin se vám to zaručeně podaří. Tyto tropické pokojové rostliny budou hrát prim v každém obývacím pokoji. Díky nim získáte náskok při vytváření vlastní městské džungle. Abychom vám to usnadnili, dodáváme tuto sadu s krásnými módními dekorativními květináči. Nic dalšího není třeba.

 

6. Velká sada pokojových rostlin

Velká, větší, největší sada pokojových rostlin. Víme, že stále hledáte do svého domova více zeleně. Tyto velké pokojové rostliny naplní váš dům radostnou zelení. Když budete mít spoustu velkých pokojových rostlin, bude mít pocit, jako byste byli v džungli. Naplňte obývací pokoj zeleným šarmem.

Nejnovější články

Květiny vyjadřující city, které vám život naplní štěstím
Z lásky k vašim rostlinám
Hrátky se zelení v menších domácích prostorách

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně

Choose your country

 1. België België
 2. Belgique Belgique
 3. Ceska Republika Ceska Republika
 4. Deutschland Deutschland
 5. France France
 6. Italia Italia
 7. Magyarország Magyarország
 8. Nederland Nederland
 9. Österreich Österreich
 10. România România
 11. Schweiz Schweiz
 12. Suisse Suisse
 13. United Kingdom United Kingdom