Balíčky pro okolky Okamžitá barevná zahrada

Balíčky pro okolky Okamžitá barevná zahrada

Zahradní rostliny | 01 Duben 2021

Rádi zahradničíte, ale je pro vás obtížné najít dokonalou kombinaci rostlin pro vaši zahradu? Pak jsou pro vás balíčky pro záhony přesně to pravé. Balíčky pro záhony obsahují kombinaci trvalek, které budou v záhonech okolo vaší zahrady vypadat báječně. Tyto trvalky také každý rok vykvetou znova. Můžete si tak těchto úchvatných zahradních rostlin užívat každý rok.

Získat skvělý výsledek je snadné

Balíčky pro záhony jsou skvělým způsobem, jak získat hotový záhon v jednom kroku. Již jsme zkombinovali různé květiny. Vše, co potřebujete udělat, je zhodnotit velikost vašeho záhonu a vybrat vhodný balíček. Samozřejmě musíte také zvážit, jakou barvu nebo barvy ve vaší zahradě chcete mít, nebo si můžete vybrat některý z našich tematických balíčků. Více informací k tomuto tématu se dozvíte v článku níže.

Všechny balíčky pro záhony byly vytvořeny pro určitou rozlohu záhonu v čtverečných metrech. Nejprve si tedy dobře prověřte, zda se vše hodí pro váš záhon. Celý balíček vám doručíme až domů, takže nemusíte nic přenášet. Z praktického plánu na balíčku se dozvíte, jak záhon uspořádat. Všímejte si, jaké mají být rozestupy mezi jednotlivými rostlinami. Rostliny v záhonech potřebují pro dobrý růst dostatek prostoru. Vytvořte v zemině otvory, kam umístíte kořenové baly. Umístěte kořenové baly a vyplňte otvory čerstvou zeminou. Až budou rostliny v hlíně, zalijte je. A můžete si jich začít užívat!

Tematické balíčky pro nejúchvatnější zahrady

Na Bakker.cz také nyní nabízíme balíčky pro záhony, které jsou založené na různých tématech. Každý balíček má něco do sebe. Balíček ‘Desert Flowers’ (pouštní květiny) obsahuje rostliny vhodné do extrémního počasí. Rostliny jsou proto schopny odolávat horku a suchu. Balíček ‘Covering Flowers’ (půdokryvné květiny) obsahuje několik rostlin nízkého vzrůstu, které se rozrůstají do šířky. Skvěle se hodí pro nízký záhon, nebo pro kombinaci s vyššími keři a stromy. Náš balíček ‘Bees and Butterflies’ (včely a motýli) obsahuje trvalky, které lákají motýly a včely. Tato okřídlená stvoření ve své zahradě jistě uvítáte. Opylují rostliny a zahánějí hmyz, který zahradě škodí. Také nabízíme květinový záhon ‘Cut and Come Again’ (květiny, které můžete řezat do vázy a ony znovu obrostou). Název mluví za vše: záhon překrásných květin, které můžete ořezávat stále dokola. Díky tomu si květin budete moci užívat i doma.

Užitečná informace: Všechny výše uvedené balíčky pro záhony obsahují ekologicky vypěstované rostliny. To znamená, že při pěstování těchto rostlin byly použity jen organické produkty a že přispívají ke zdraví půdy.

Nejnovější články

Jak si vyrobit vlastní kytici sušených květin!
DIY: Skvělé kytice a květinová aranžmá na Den matek
Deset nejoblíbenějších rychle rostoucích zahradních rostlin

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně

Choose your country

 1. België België
 2. Belgique Belgique
 3. Ceska Republika Ceska Republika
 4. Deutschland Deutschland
 5. France France
 6. Italia Italia
 7. Magyarország Magyarország
 8. Nederland Nederland
 9. Österreich Österreich
 10. România România
 11. Schweiz Schweiz
 12. Suisse Suisse
 13. United Kingdom United Kingdom