Aktualizace Corona

Funguje Bakker.com?

Ano, všechna naše oddělení jsou otevřená a fungují v souladu s omezeními, která zavedla nizozemská vláda. To znamená, že splňujeme všechna preventivní opatření a dodržujeme pokyny vydané organizací RIVM (nizozemským národním institutem pro veřejné zdraví a životní prostředí) a WHO (Světovou zdravotnickou organizací). To znamená, že provádíme dodatečné čištění a desinfekci našich skladů, pracovních místností a dopravních prostředků. 

Doručujete v současné době všechny objednávky?

Ano, po potvrzení vaší objednávky obdržíte potvrzení e-mailem. Pokud jste jej neobdrželi, zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Vyskytne-li se jakýkoli problém s doručením vaší objednávky, budete o tom okamžitě informováni e-mailem. 

Důležité! Z důvodu vysoké poptávky po zeleni, a tím také výrazného tlaku na naše dodavatele, může být Vaše objednávka doručena se zpožděním. Děláme vše pro to, abychom Vám objednávku doručili domů co nejdříve a zároveň (ještě důležitější) co nejčerstvější. Obdržíte od nás email, jakmile Vaše objednávka opustí naše sklady.

Je v současné době možné doručit produkty z Nizozemska?

Podle posledního nařízení nizozemské vlády neexistují žádná omezení pohybu zboží. Proto budou všechny produkty doručovány na adresu zákazníka nebo na místo pro vyzvednutí.

Budou dopravní společnosti podporovat dodávku?

Všichni přepravci, se kterými spolupracujeme, i nadále fungují a také dodržují bezpečnostní požadavky. Pokud se situace v důsledku přísnějších opatření přijatých vnitrostátními nebo místními orgány změní, budeme vás informovat e-mailem. 

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně