Ihned připravena: zeleň pro domácnost

Zeleň nás činí v životě šťastnými, to je prokázáno. Uklidňuje a přináší happy feeling. Baví nás přiložit ruku k dílu, vyhrnout si rukávy a vybírat rostlinám doma i venku to správné místo. Své okolí můžete ozelenit tak, jak to máte rádi.

Občas ale potěší, když lze některé věci dělat jednodušeji. Nelopotit se s lopatkou, nehrabat se v hlíně a nedumat nad tím, kterou oblíbenou rostlinu dát do jakého květináče. Zvláště pro takové chvíle nabízíme pokojové a zahradní rostliny v ozdobném květináči. Jedná se přitom o oblíbené rostliny, které se již dodávají s příslušným ozdobným květináčem.

Prázdné místo zaplňte zelení

Máte v obývacím pokoji kout, ve kterém chybí trocha zeleně? Nebo balkon, který byste chtěli ještě více ozelenit? Žádný problém, máme na to řešení. Prohlédněte si náš rozsáhlý sortiment, od malých až po velké rostliny. Vždy s vhodným květináčem. Zbavíme Vás váhání nad vhodným květináčem pro Vaši novou rostlinu. Těžké rozhodování se stane minulostí. Prázdné místo vyplníte obratem ruky.

Například tímto olivovníkem. Nejen, že se bude nádherně vyjímat na každém balkonu a na každé terase, ale je také velice atraktivní. Díky silnému kmeni, větvím i listům je velmi nenáročný. Nejlépe mu je na přímém slunci, nic nezkazíte ani pravidelnou zálivkou. Má stabilní základ – kamenný ozdobný květináč robustního vzhledu.

A co takhle bohatýr mezi banánovníky, odrůda ‘Dwarf Cavendish’? Tato zelená investice vnese do Vaší domácnosti kousek džungle. Díky velkým listům nabízí impozantní vzhled. Vypadá skvěle na stolku nebo na skříni, nebo také přímo na podlaze. Je dostatečně velký, aby na jakémkoli místě Vaší domácnosti vytvořil pocit zeleného ráje. Ani tato rostlina nepotřebuje mnoho péče. Má ráda světlo (ale ne příliš) a vlhkou zeminu. Občas byste to měli zkontrolovat, stačí se zeminy dotknout. Pokud se lepí na ruce, vodu ještě nepotřebuje.

Nadechnout, vydechnout – a v mžiku se můžete těšit ze zelené oázy!

Jste zvědaví? ! Pak si prohlédněte náš rozsáhlý sortiment dovnitř i na ven. Vše můžete objednávat online, všechno Vám doručíme až do domu.

 

 

Chtěli byste si sestavit vlastní kombinaci rostliny a květináče? I to je možné. Pomocí našeho nástroje Planty můžete začít. Vyberte si velikost rostliny, rostlinu samotnou a květináč, a my Vám tuto kombinaci dodáme.

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně