Kvetoucí pokojové rostliny jsou poutavým prvkem každé domácnosti

Kvetoucí pokojové rostliny zajistí, že si můžete doma užívat květů po celý rok. A s těmito barevnými rostlinami už nebudete muset kupovat kytice květin. Pokojové rostliny jsou stále více vnímány jako součást designu interiérů, takže je důležité, aby dobře odpovídaly zbytku vašeho interiéru a poskytovaly požadovaný efekt.

Jemná barva u vás doma

Kvetoucí pokojové rostliny jsou k dispozici v nejrůznějších barvách a tvarech, takže si se zelení doma můžete skvěle pohrát. Chcete přidat nádech jemné barvy? Pak si vyberte naše kvetoucí pokojové rostliny v pastelových odstínech. Tyto uklidňující barevné tóny se hodí do každého interiéru. Pastelové barvy dodávají jemnost jasně barevnému interiéru nebo jemnou barvu interiéru s mnoha neutrálními barvami, jako je bílá, šedá nebo hnědá. Orchidej je pro to dokonalou volbou. Co třeba umístit orchidej na jídelní stůl nebo růži do květináče v prázdném rohu? Kompletní dojem vyzařuje klid a květy prostor rozjasní a rozveselí.

Květy jako výrazný prvek v domácnosti

Je úžasné, jak pokojové rostliny zaujmou veškerou pozornost v obývacím pokoji. Kvetoucí pokojové rostliny jsou pro to ideální. Kvetoucí rostliny mohou u vás doma vytvořit barevnou explozi. Co třeba v prázdném rohu obývacího pokoje? Bromélie je tak poutavá, že může změnit celkový vzhled a atmosféru vašeho pokoje. Celý pokoj vypadá jasnější a veselejší. Zářivě růžová nebo oranžová barva vějířů bromélie vás okamžitě upoutá. Nebo si vyberte zářivě růžovou růži do květináče, která vám zajistí pocit, jako by slunce neustále svítilo, a vyvolá úsměv na tváři každého, kdo vstoupí do vašeho domova.

Color-blocking: Trend, který nezastará

Color-blocking představuje nejnovější módu. Připomíná retro styl, kde jsou barvy co nejjasnější, kontrasty maximální a tvary co největší. Co třeba umístit naši ohnivě červenou toulitku k modré zadní stěně? Nebo oranžový hvězdník na žlutý stůl? Stačí si vybrat oblíbené barvy, nábytek a rostliny a vytvořit krásný celek. Všechny naše kvetoucí pokojové rostliny jsou pro to ideální. Zajistěte nejkrásnější efekty barevných bloků pomocí zeleně.

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně