Pokojové cibuloviny

Pokojové cibuloviny

Pokojové cibuloviny jsou tím posledním prvkem, který nádherně doplní a rozzáří domov po celý rok. K tomu, aby hezky vykvetly potřebují projít chladným obdobím. Velice snadno jim nasimulujete toto prostředí tak, že je umístíte již zasazené do tmavé místnosti, kde teplota nepřesáhne 9° C a na dobu 3 měsíců.

Nezapomeňte je zalít ihned po výsadbě. Podpoříte tak vývoj rostlin. Jakmile se objeví první výhonky, přesuňte květináče do teplé a světlé místnosti. Brzy se objeví květ. Existuje mnoho druhů cibulovin, které lze vysadit touto metodou. Pro kvetení v interiéru jsou samozřejmě k dispozici speciálně pěstované cibule. Tyto odrůdy potřebují k rozkvětu pouze 10 týdnů, což znamená, že si budete moci vychutnat krásu kvetoucích tulipánů „Brilliant Star“, fialového krokusu „Grandiflora“ (fialová) a holandských vícekvětých růžových, červených, bílých a bílých hyacintů. modrá, dokonce i uprostřed zimy. Okolí bude o něco příjemnější ve společnosti voňavých narcisů "Paperwhite" (bílá) a "Grand Soleil d 'Or" (žlutá). Květináče s těmito rostlinami můžete umístit do svého obýváku hned po výsadbě.

Od pradávna se narcisy pěstovaly ve speciálních nádobách naplněných vodou. Můžete tak sledovat růst kořenů s každým dalším dnem. Pro zvláštní dekorativní efekt mohou být cibulky zasazeny do pravoúhlých skleněných nádob, váz nebo dokonce dovnitř staré lampy. Kořeny rostou velmi dobře také ve vrstvě mechu. Můžete vytvořit fantastická uspořádání výsadbou cibulí na vrstvy malých skořápek nebo oblázků.

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně

Choose your country

 1. België België
 2. Belgique Belgique
 3. Ceska Republika Ceska Republika
 4. Deutschland Deutschland
 5. France France
 6. Italia Italia
 7. Magyarország Magyarország
 8. Nederland Nederland
 9. Österreich Österreich
 10. România România
 11. Schweiz Schweiz
 12. Suisse Suisse
 13. United Kingdom United Kingdom