Top 5 tipů pro Vánoce plné zeleně

Top 5 tipů pro Vánoce plné zeleně

Máte to stejně jako my? Také počítáte, kolik dní zbývá, než konečně začnou Vánoce? Se všemi těmi světýlky, dekoracemi, veselím a svátečními ozdobami je to skutečně nejkrásnější období roku. Bakker má pro vás pět tipů pro veselé a zelené vánoce, abyste snáze navodili sváteční atmosféru.

1. Vánoční rostliny zpestří tmavé dny

Vánoční rostliny přinášejí vánoční veselí do domu i do zahrady. Jak se vám líbí červené, bílé nebo růžové hvězdníky? Vyberte si krásný hvězdník s cibulkou ve vosku. Tento je již oděn do vánoční nálady. aby byl hvězdník v zimě pěkně v teple. Chcete oživit exteriér barvami? Přivítejte své hosty smrky přede dveřmi. Každý pak bude vědět, že u vás doma již začaly Vánoce. Toužíte-li po jasnějších barvách, proč nezvolit libavku s ohnivě červenými bobulemi? Nebo si vyberte kvetoucí vánoční růži. Čemeřice vám pokvete dokonce i v zimě.

2. Udělejte si sami

Vytvořte si na Vánoce vlastní zeleň, která vám pomůže se dokonale odreagovat. Nejen že je zábavné tvořit, ale také vám nádherný konečný výsledek přinese uspokojení a pomůže vám relaxovat. Nezáleží na tom, jak velký nebo malý je váš dům nebo vaše zahrada – na vřelé vánoční dekorace se místo vždycky najde. Například můžete ozdobit vstupní dveře krásným vánočním věncem. Proč nerozzářit živé ploty, keře nebo jiné rostliny vánočním osvětlením? Vysaďte do květináčů nebo na zahradu klasické vánoční rostliny pro zelenou vánoční atmosféru.

3. Bez obav

Jedete na svátky pryč? Nebo máte plné ruce práce s vánočními přípravami? Dobře, odteď se nemusíte díky této jedinečné zavlažovací baňce o své rostliny strachovat. Baňku stačí naplnit vodou a zastrčit ji do hlíny. Hodí se pro všechny vaše žíznivé pokojové rostliny. Pak už zbývá jen si rostlin užívat.

4. Rostliny jako vánoční dárky

Pokud chcete někoho opravdu překvapit, zkuste mu pod stromeček darovat rostlinu. Je to módní a praktický dárek, takže určitě velmi potěší. Rostliny vytvářejí pocit klidu, vnášejí do místnosti více života a domácké atmosféry a spousta z nich také čistí vzduch. Je to dárek, který si vaši nejbližší a nejdražší zapamatují.

5. Udržitelný vánoční stromek

Umělé vánoční stromky jsou stále oblíbenější. Snadno se nachystají a sklidí, nepadá z nich jehličí a šetří peníze. Samozřejmě, že byste si přáli mít kvalitní umělý vánoční stromek, který se co nejvíce podobá tomu živému. Podívejte se na náš sortiment vysoce kvalitních rostlin. Opravdu chcete mít živý vánoční stromek, ale je vám líto ho po Vánocích vyhodit? Co kdybyste si tedy pořídili (miniaturní) vánoční stromek v květináči? Umístěte ho dovnitř a ozdobte jej podle vlastních představ světýlky a svými oblíbenými ozdobami a vytvořte si domáckou atmosféru. Po Vánocích můžete jednoduše vzít stromek ven a potom ho můžete následující rok použít znovu. Nezapomeňte vánoční stromek zalévat.

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně