Umělý vánoční stromek – okouzlující a snadná varianta

Během dlouhých tmavých dní před Vánocemi je příjemné vyzdobit si domov tak, aby byl co nejvřelejší a nejveselejší. Vánoční stromek s barevnými vánočními ozdobami je nezbytný! Hledáte rychlý a snadný způsob, jak vytvořit vánoční náladu? Pak vyzdobte svůj domov umělými vánočními rostlinami. Je to způsob, jak si užít útulnou vánoční atmosféru, aniž byste se museli zabývat vším tím padajícím jehličím, které pak doma musíte uklízet. Bakker pro vás vytvořil podrobný návod na vyzdobení vstupních prostor u vás doma.

1. Vřelé přijetí

Aby se vašim hostům dostalo vřelého přivítání a aby je pohltila vánoční atmosféra, začněte výraznou dekorací na vstupních dveřích. Pro tento účel se skvěle hodí umělý vánoční věnec: zůstane krásný dokonce i když se ochladí. Zamlouvá se vám spíše bílý vánoční věnec s umělým sněhem nebo zelený věnec ozdobený světýlky? Vánoční věnce Bakker jsou připravené k zavěšení. Proč neozdobit věncem všechny dveře? Rozjasněte cestu ke vstupním dveřím smrky. Toto jsou opravdové miniaturní vánoční stromky, které vypadají skvěle v květináči i ve volné půdě. Zanechejte jehličí venku, abyste ho vevnitř nemuseli uklízet. Umístěte tento zahradní sloupek ve tvaru stromku do předzahrádky, abyste svému domu přidali další veselou vánoční dekoraci. Světýlka vytvářející zvláštní atmosféru každému napoví, že znovu přichází čas Vánoc.

2. Oživte chodbu barvami

Přijměte pozvání na prohlídku vánočně vyzdobeného domu Bakker. Zeleně ani světýlek nemůže být nikdy příliš mnoho. Vyzdobte cestu k hlavní atrakci – vánočnímu stromku krásnými světýlky a vánočními girlandami. Použijte pohádková světýlka na schodiště bez koberce, aby dovedly hosty ke štědrovečerní tabuli. Vánoční girlandy se skvěle hodí na strop – budete mít pocit, jako byste procházeli malým okouzlujícím vánočním tržištěm. Se zelení pokračujte i v obývacím pokoji.

3. Pohádkový zimní interiér

Vítejte ve své vlastní zimní pohádce. Tento obývací pokoj vyzařuje barvu a radost! Hlavní hvězdou tohoto představení je samozřejmě vánoční stromek! Pokud si to chcete co nejvíce usnadnit a pokud chcete, aby vypadal co nejlépe, zvolte umělý vánoční stromek. Zůstane krásně zelený a nachystáte ho během pouhých pěti minut, a to bez námahy a bez následného úklidu jehličí. A navíc vám tento stromek vydrží léta! Nyní přichází na řadu ten nejlepší úkol ze všech – zdobení vánočního stromku. Toto samozřejmě velmi záleží na individuálním vkusu. Vyberete si elegantní vánoční ozdoby nebo spíše autentické miniaturní vánoční figurky? A nezapomeňte na vánoční osvětlení! Vyberte si barvu, která se vám líbí nejvíce. Máte velký obývací pokoj? Pokud ano, tak proč to nepojmout ve velkém stylu a nepořídit si vánoční stromky dva, abyste vytvořili dvakrát více radosti! Nebo byste měli v obývací pokoji raději jiný typ zeleně? To není problém. Udělejte si tropické Vánoce – ozdobte své pokojové palmy vánočními girlandami, světýlky a ozdobami. Nebo si vytvořte svůj vlastní vánoční klenot z rostlin, které máte na zahradě. Cesmína, libavka a skimie jsou pro tento účel ideální.

Pomohla vám prohlídka našeho domu naladit se na vánoční atmosféru? Využijte této inspirace a začněte s vánoční výzdobou! Podívejte se na vánoční sortiment Bakker a najděte si vše, co potřebujete k vytvoření příjemných Vánoc.

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně