Vrácení

Vrácení položek z objednávky

Abyste si užili radost z našich kvalitních produktů, dodáme Vám je v době, kdy bude možné je zasadit a pěstovat. Doporučujeme vždy po obdržení zásilky produkty zasadit co možná nejříve.

Rostliny
Vzhledem k povaze některých rostlin není jejich vrácení možné a právo na odstoupení od smlouvy je vyloučeno, neboť tyto produkty mohou být během ochranné lhůty zničeny.

Pokud nejste spokojeni s dodaným zbožím, obraťte se na naše zákaznické oddělení. Ve většině případů budete požádáni, abyste nám zaslali rostliny podléhající zkáze. Můžete nás kontaktovat na adrese info.cz@bakker.com nebo na čísle + 420 49 100 91 91.

Ostatní produkty jako je zahradní náčiní a osvětlení
Vrátit zboží je možné do 14 dnů od obdržení. Pošlete nám tyto produkty v původním neporušeném stavu a nejlépe v jejich originálním obalu. Kontaktujte náš zákaznický servis na adrese info.cz@bakker.com nebo na čísle + 420 49 100 91 91.

Lhůta na odstoupení od smlouvy uplyne 14 dnů po datu, kdy jste vy nebo třetí osoba, jiný než dopravce, dodávku převzali v dobrém stavu.
Peníze vracíme pouze bankovním převodem. V každém případě obnos bude vrácen až po obdržení zboží na zákaznickému servisu. Přímé náklady na vrácení zboží si hradí zákazník.

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně