Záruka & Kvalita

Jaká je záruka na výrobky?

S našimi ekologickými produkty zacházíme s maximální možnou péčí. Zvláštní pozornost je věnována vývoji a růstu od kořene až do doby, kdy rostlina vyroste. Tímto způsobem se snažíme zajistit, aby produkty, které kupujete, byly v perfektním stavu a kondici.

Zákonná záruka se vztahuje na všechny položky, které u nás zakoupíte. Právní záruka znamená, že produkt je nebo musí splňovat očekávání tak, jak může spotřebitel odůvodněně očekávat.


Záruka na růst a květ až 5 let
U všech mrazuvzdorných trvalek, keřů, stromů, růží a živých plotů, které potřebují několik let k dosažení dospělosti, poskytujeme na růst a květ 5letou záruku.


Záruka růstu a květu až na 1 rok
U všech trvalých rostlin, keřů, stromů, růží a živých plotů získáte roční záruku růstu a květu až do konce prvního období květu daného produktu.

Na všechny ostatní dodávané produkty se vztahuje jednoletá záruka.

Poškození mrazem
Na škody způsobené mrazem (pokud necháte mrazuvzdornou rostlinu venku v mrazu) se záruka nevztahuje.


Jaká je kvalita květinových cibulovin?

Bakker je členem Stichting Kwaliteitskeurmerk Holland Selection, a proto patří mezi nejlepší dodavatele cibulovin a trvalek. Všechny dodávané cibule a trvalky jsou tak vysoké kvality, že našim zákazníkům poskytujeme 100% záruku na květ.

Cibule jsou hodnoceny mimo jiné z hlediska kvality, druhové a barevné správnosti, velikosti a kondice. Díky těmto kritériím vám můžeme zaručit, že květinové cibulky, které si objednáte na webu Bakker.com krásně kvetou a na tento produkt také poskytujeme záruku na růst a květ až na 1 rok.

Má Bakker.com ocenění kvality?

Bakker je členem Stichting Kwaliteitskeurmerk Holland Selection, a proto patří mezi nejlepší dodavatele cibulovin a trvalek. Všechny dodávané cibule a trvalky jsou tak vysoké kvality, že našim zákazníkům poskytujeme 100% záruku na květ.

Cibule se hodnotí mimo jiné z hlediska kvality, druhové a barevné správnosti, velikosti a kondice. Z toho důvodu také poskytujeme 100% záruku na růst a květ.

Jaká je kvalita stromů, rostlin a keřů?

Na Bakker.com dodáváme dvě různé skupiny produktů:
Produkty v zemi

Když jsou produkty dorostlé, jsou pěstitelem nahrazeny a vyjmuty ze zahrady. Poté jsou uloženy v chladících místnostech při odpovídající teplotě a vlhkosti. Každý druh má své vlastní ošetření, také různou teplotu. Místnosti jsou neustále kontrolovány na nejvhodnější teplotu pro klidovou fázi příslušného druhu. Z tohoto důvodu si naše produkty udrží vysoký stupeň kvality. Díky tomu víme, že veškeré tyto produkty znovu rostou, jakmile dorazí k zákazníkovi.

Produkty pěstované v nádobách.

Abychom měli jistotu, že jsou naše produkty v nejlepší kvalitě, zůstávají až do objednávky od zákazníka u pěstitele. Po objednání jsou přepraveny na Bakker.com a doručeny zákazníkům co nejrychleji. Výhodou je, že mohou být vysazeny po celý rok. Bakker.com provádí kontroly kvality během celého procesu skladování, aby zajistil náš standard kvality.

 

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně