Záruka & Kvalita

100% záruka na naše rostliny

Naše rostliny pěstujeme s největší péčí. Zvláštní pozornost věnujeme jejich vývoji a růstu od kořínků k rostlině.

Tím pádem si můžete být jisti, že produkty u Vás doma jsou v perfektní kondici.

Všechny zakoupené výrobky jsou předmětem zákonné záruky. Záruka je krytím pro to, že produkt vypadá nebo nabízí to, co od něj spotřebitel odůvodněně očekává.

  • Záruka na růst a květ až 5 let
    U všech trvalek, keřů, stromů, růží a živých plotů, které potřebují několik let k dosažení dospělosti, poskytujeme na růst a květ 5letou záruku.
  • Záruka růstu a květu až na 1 rok
    U všech trvalých mrazuvzdorných rostlin, keřů, stromů, růží a živých plotů získáte roční záruku růstu a květu až do konce prvního období květu daného produktu.

    Na všechny ostatní dodávané produkty se vztahuje jednoletá záruka

Poškození mrazem
V případě poškození mrazem není záruka uplatnitelná (např. Pokud jste nechali rostliny venku na zahradě během mrazu).

Vysoce kvalitní cibuloviny od Bakker.com

Kontrolní orgán pro kvalitu cibulovin a nizozemská generální inspekce
Všechny květinové cibule a hlízy, jako tulipány, hyacinty, narcisy a krokusy procházejí přísnou kontrolou společností Bloembollenkeuringsdienst (BKD) nebo Nederlandse Algemene Keuringsdienst (NAK). Kontrola probíhá na půdě pěstitele. 

U cibulek se mimo jiné posuzuje kvalita, druh a správnost barev, velikost a zdraví. Díky tomu můžeme zaručit, že cibulky, které si objednáte z Bakker.cz, rozkvetou. Na růst a květ navíc dále poskytujeme záruku.

Stichting Kwaliteitskeurmerk květinové cibuloviny


Bakker je členem Stichting Kwaliteitskeurmerk Holland Selection, jednoho z nejoblíbenějších dodavatelů květinových cibulí a trvalek. Kvalita květinových cibulí a trvalek je tak vysoká, že poskytujeme 100% záruku na květ.

Cibule jsou posuzovány na základě jejich kvality, odrůdy a barevné věrnosti, tvaru a kondice. Díky těmto přísným kontrolám můžeme zaručit, že květinové cibuloviny zakoupené od firmy Bakker.com vykvetou. 

Kvalita stromků a keřů

Dodáváme dvě skupiny stromů a keřů: venkovní rostliny a stromy a keře pěstované v nádobách.

Venkovní rostliny
Venkovní rostliny se v zahradnictví vyjmou z půdy a očistí. Tyto dřeviny jsou v klidovém stavu a jsou uchovávány v chladírnách při správné teplotě a vlhkosti. Teplota chladírenského skladu se liší podle druhů rostlin a je optimální teplotou pro klidový stav druhu. Díky těmto postupům rostlina může opět růst, jakmile je u zákazníka.

Rostliny v nádobách
Stromy a keře, které rostou v nádobě, jsou skladovány v optimálních podmínkách v zahradnictví, do doby, než se stanou objednaným zbožím. Pak jsou dodány do Bakker a poté je zákazníkovi doručujeme co nejrychleji. Tyto stromy a keře mají tu výhodu, že je možné je pěstovat po celý rok. Společnost Bakker pravidelně provádí důkladnou kontrolu kvality po celou dobu skladování.

Kvalita trvalek
Dodáváme jak venkovní trvalky, tak trvalky pěstované v nádobách.

Venkovní trvalky
Venkovní trvalky v zahradnictví jsou vyjmuty ze země a očištěny. Tyto rostliny jsou v klidovém režimu a jsou uchovávány v chladírnách při správné teplotě a vlhkosti.

Rostliny v nádobách
Kontejnerové rostliny jsou v zahradnictví uchovávány v optimálních podmínkách, do doby, než se stanou objednaným zbožím. Pak jsou dodány do Bakker a poté je zákazníkovi doručujeme co nejrychleji. Výhodou těchto rostlin je, že mohou být vysazeny kdykoli během roku.

Kvalita osiva

Osivo je certifikováno společností NAK v Nizozemsku. Tato organizace je Nederlandse Algemene Keuringsdienst, tj. Oficiální orgán v Nizozemsku, který provádí kontroly a osvědčení u všech společností, které uvádějí na trh osivo.

Produkce osiva je časově náročný a složitý proces. Náš speciálně vybraný dodavatel osiva má v tomto ohledu příslušné certifikáty. Semínka se suší, oddělí od každého rostlinného materiálu a zabalí.

Osivo dodávané společností Bakker tak splňuje vysoké požadavky na klíčivost a odrůdovou čistotu. 

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně