Záruka & Kvalita

Jaká je záruka na výrobky?

S našimi ekologickými produkty zacházíme s maximální možnou péčí. Zvláštní pozornost je věnována vývoji a růstu od kořene až do doby, kdy rostlina vyroste. Tímto způsobem se snažíme zajistit, aby produkty, které kupujete, byly v perfektním stavu a kondici.

Zákonná záruka se vztahuje na všechny položky, které u nás zakoupíte. Právní záruka znamená, že produkt je nebo musí splňovat očekávání tak, jak může spotřebitel odůvodněně očekávat.

• Bakker poskytuje záruku u všech kvetoucích cibulovin a osiva po období jednoho (1) roku od data převzetí zboží zákazníkem,
• Bakker poskytuje záruku u všech pokojových rostlin, trvalek, prostokořenných rostlin a stromů na růst a květ po období šesti (6) měsíců od data převzetí zboží zákazníkem,
• Bakker poskytuje záruku u všech druhů hardwarového zboží po období dvou (2) let od data převzetí zboží zákazníkem.


Poškození mrazem
Na škody způsobené mrazem (pokud necháte mrazuvzdornou rostlinu venku v mrazu) se záruka nevztahuje.

Jaké jsou záruční podmínky?

Vždy je nepříjemné, když obdržíte zboží, které nedosahuje žádoucí kvality. Pokud chcete na základě naší záruky zboží reklamovat, je nutné, abyste nás co nejdříve kontaktovali prostřednictvím kontaktního formuláře. Společně poté najdeme to nejlepší řešení. Pokud přiložíte fotografii kontaktního formuláře, reklamační proces tím urychlíte. Pokud jste zboží vyhodili, naše záruka se na něj již bohužel nevztahuje.

Jaká je kvalita květinových cibulovin?

Bakker je členem Stichting Kwaliteitskeurmerk Holland Selection, a proto patří mezi nejlepší dodavatele cibulovin a trvalek. Všechny dodávané cibule a trvalky jsou tak vysoké kvality, že našim zákazníkům poskytujeme 100% záruku na květ.

Cibule jsou hodnoceny mimo jiné z hlediska kvality, druhové a barevné správnosti, velikosti a kondice. Díky těmto kritériím vám můžeme zaručit, že květinové cibulky, které si objednáte na webu Bakker.com krásně kvetou a na tento produkt také poskytujeme záruku na růst a květ až na 1 rok.

Má Bakker.com ocenění kvality?

Bakker je členem Stichting Kwaliteitskeurmerk Holland Selection, a proto patří mezi nejlepší dodavatele cibulovin a trvalek. Všechny dodávané cibule a trvalky jsou tak vysoké kvality, že našim zákazníkům poskytujeme 100% záruku na květ.

Cibule se hodnotí mimo jiné z hlediska kvality, druhové a barevné správnosti, velikosti a kondice. Z toho důvodu také poskytujeme 100% záruku na růst a květ.

Jaká je kvalita stromů, rostlin a keřů?

Na Bakker.com dodáváme dvě různé skupiny produktů:
Produkty v zemi

Když jsou produkty dorostlé, jsou pěstitelem nahrazeny a vyjmuty ze zahrady. Poté jsou uloženy v chladících místnostech při odpovídající teplotě a vlhkosti. Každý druh má své vlastní ošetření, také různou teplotu. Místnosti jsou neustále kontrolovány na nejvhodnější teplotu pro klidovou fázi příslušného druhu. Z tohoto důvodu si naše produkty udrží vysoký stupeň kvality. Díky tomu víme, že veškeré tyto produkty znovu rostou, jakmile dorazí k zákazníkovi.

Produkty pěstované v nádobách.

Abychom měli jistotu, že jsou naše produkty v nejlepší kvalitě, zůstávají až do objednávky od zákazníka u pěstitele. Po objednání jsou přepraveny na Bakker.com a doručeny zákazníkům co nejrychleji. Výhodou je, že mohou být vysazeny po celý rok. Bakker.com provádí kontroly kvality během celého procesu skladování, aby zajistil náš standard kvality.

 

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně

Choose your country

 1. België België
 2. Belgique Belgique
 3. Ceska Republika Ceska Republika
 4. Deutschland Deutschland
 5. France France
 6. Italia Italia
 7. Magyarország Magyarország
 8. Nederland Nederland
 9. Österreich Österreich
 10. România România
 11. Schweiz Schweiz
 12. Suisse Suisse
 13. United Kingdom United Kingdom