Záruka & Kvalita

100% záruka na naše rostliny

Naše rostliny pěstujeme s největší péčí. Zvláštní pozornost věnujeme jejich vývoji a růstu od kořínků k rostlině.

Tím pádem si můžete být jisti, že produkty u Vás doma jsou v perfektní kondici.

Všechny zakoupené výrobky jsou předmětem zákonné záruky. Záruka je krytím pro to, že produkt vypadá nebo nabízí to, co od něj spotřebitel odůvodněně očekává.

  • Záruka na růst a květ až 5 let
    Na všechny odolné trvalky, křoviny, stromy, růže a jehličnany poskytujeme záruku na růst a květ po dobu 5 let. Odůvodněním je to, že příroda potřebuje více času na plný rozvoj těchto rostlin.
  • Záruka růstu a květu až na 1 rok
    Poskytujeme vám jednoroční záruku růstu a / nebo květu pro všechna osiva a květinová osiva, květinové cibule, cibule, pokojové rosltiny a jednoletky. Záruka na tyto produkty platí od data nákupu až do konce prvního cyklu kvetení produktů.

Poškození mrazem
V případě poškození mrazem není záruka uplatnitelná (např. Pokud jste nechali rostliny venku na zahradě během mrazu).

Vysoce kvalitní cibuloviny od Bakker.com

Kontrolní orgán pro kvalitu cibulovin a nizozemská generální inspekce
Všechny květinové cibule a hlízy, jako tulipány, hyacinty, narcisy a krokusy procházejí přísnou kontrolou společností Bloembollenkeuringsdienst (BKD) nebo Nederlandse Algemene Keuringsdienst (NAK). Kontrola probíhá na půdě pěstitele. Květinové cibule musí být zdravé a odrůdové, aby byly scváleny. Pokud splňují všechny požadavky, obdrží certifikát. Tento certifikát zaručuje kvalitu výrobku. Tento certifikát je také požadován pro export

Stichting Kwaliteitskeurmerk květinové cibuloviny


Bakker je členem Stichting Kwaliteitskeurmerk Holland Selection, jednoho z nejoblíbenějších dodavatelů květinových cibulí a trvalek. Kvalita květinových cibulí a trvalek je tak vysoká, že poskytujeme 100% záruku na květ.

Cibule jsou posuzovány na základě jejich kvality, odrůdy a barevné věrnosti, tvaru a kondice. Díky těmto přísným kontrolám můžeme zaručit, že květinové cibuloviny zakoupené od firmy Bakker.com vykvetou. 

Kvalita stromků a keřů

Dodáváme dvě skupiny stromů a keřů: venkovní rostliny a stromy a keře pěstované v nádobách.

Venkovní rostliny
Venkovní rostliny se v zahradnictví vyjmou z půdy a očistí. Tyto dřeviny jsou v klidovém stavu a jsou uchovávány v chladírnách při správné teplotě a vlhkosti. Teplota chladírenského skladu se liší podle druhů rostlin a je optimální teplotou pro klidový stav druhu. Díky těmto postupům rostlina může opět růst, jakmile je u zákazníka.

Rostliny v nádobách
Stromy a keře, které rostou v nádobě, jsou skladovány v optimálních podmínkách v zahradnictví, do doby, než se stanou objednaným zbožím. Pak jsou dodány do Bakker a poté je zákazníkovi doručujeme co nejrychleji. Tyto stromy a keře mají tu výhodu, že je možné je pěstovat po celý rok. Společnost Bakker pravidelně provádí důkladnou kontrolu kvality po celou dobu skladování.

Kvalita trvalek
Dodáváme jak venkovní trvalky, tak trvalky pěstované v nádobách.

Venkovní trvalky
Venkovní trvalky v zahradnictví jsou vyjmuty ze země a očištěny. Tyto rostliny jsou v klidovém režimu a jsou uchovávány v chladírnách při správné teplotě a vlhkosti.

Rostliny v nádobách
Kontejnerové rostliny jsou v zahradnictví uchovávány v optimálních podmínkách, do doby, než se stanou objednaným zbožím. Pak jsou dodány do Bakker a poté je zákazníkovi doručujeme co nejrychleji. Výhodou těchto rostlin je, že mohou být vysazeny kdykoli během roku.

Kvalita osiva

Osivo je certifikováno společností NAK v Nizozemsku. Tato organizace je Nederlandse Algemene Keuringsdienst, tj. Oficiální orgán v Nizozemsku, který provádí kontroly a osvědčení u všech společností, které uvádějí na trh osivo.

Produkce osiva je časově náročný a složitý proces. Náš speciálně vybraný dodavatel osiva má v tomto ohledu příslušné certifikáty. Semínka se suší, oddělí od každého rostlinného materiálu a zabalí.

Osivo je skladováno při specifické skladovací teplotě a vlhkosti odrůdy. Test klíčivosti se provádí pravidelně, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita. Osivo, které dodává Bakker proto splňují vysoké požadavky na klíčivost a odrůdovou čistotu. Osivo je dodáváno v označených papírových sáčcích.

Nákupní košík

×

Product title

1 x 29,95 Kč

Mezisoučet

K pokladně